Firma

Firma Medcore Sp. z o.o. powstała na bazie działającej od 2006r spółki Polskie Sieci Telemedyczne Sp. z o.o. Po przejęciu udziałów przez nowych udziałowców został dokonany transfer zasobów i kontraktów z firmy Selltech (obecnej na rynku od 1998r) do spółki, która przybrała nazwę Medcore Sp. z o.o.

Po zakończonych zmianach spółka Medcore to organizacja świadcząca usługi:

  • outsourcingu usług informatycznych dla placówek ochrony zdrowia. Usługi te polegają na świadczeniu usług doradczych w obszarze IT, wdrażaniu, serwisowaniu i administrowaniu sprzętowych i programowych zasobów informatycznych Klienta zgodnie z podpisanymi umowami. Medcore od lat jest czołową firmą wspierającą wiele Szpitali w rozwoju, podnoszeniu efektywności i zwiększaniu konkurencyjności. Medcore świadczy pełen zakres usług informatycznych dla dużych i średnich jednostek służby zdrowia.
  • projektowania i wytwarzania oprogramowania na zamówienie,
  • projektowania, rozbudowy i modernizacji sieci teleinformatycznych,
  • z obszaru IT i zarządzania projektami w projektach badawczo-rozwojowych finansowanych ze źródeł Narodowego Centrum Badań i Rozwoju i/lub Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Misja i wizja Medcore

Medcore stawia na długoterminowe relacje z Klientami, dzieląc z nimi sukcesy oraz przejmując ryzyka, w podnoszeniu efektywności ich działalności i zdobywaniu przewagi konkurencyjnej. Doskonali i wdraża kluczowe dla nich rozwiązania IT, które zapewniają sprawne działanie ich procesów biznesowych. Medcore jest wiarygodnym i kompetentnym partnerem informatycznym dla kluczowych jednostek ochrony zdrowia w Polsce łączącym wyspecjalizowane rozwiązania własne z wiodącymi produktami i technologiami.